top of page

OUR BLOG - POST

  • Laura Golub

Що робити у випадку аварії?


Ви, мабуть, не раз ставали очевидцями аварії, бачили, як нервово бігають навколо автомобілів водії, які в стані стресу не можуть зорієнтуватись, що їм робити.

Ви не раз чули від своїх знайомих, які потрапляли в аварію, що вони стали потерпілою стороною, але чомусь протилежна сторона змінила свої свідчення.

Знайомі ситуації? Поради одного з найкращих в Іллінойсі адвокатів Лори Голуб допоможуть вам, вашим близьким і друзям.

Якщо ви стали учасником аварії, в першу чергу:

НЕГАЙНО ВИКЛИЧІТЬ ПОЛІЦІЮ (911)!

Не переміщайте автомобіль із місця, де він опинився, не покидайте місце аварії. Рапорт поліцейського потрібен в 90 випадків із 100.


Не проявляйте непотрібної жалості, думайте про результати.

– Якщо є потерпілі, ви погано себе почуваєте – ударились об кермо, болить спина, шия, головокружіння і т.п.


НЕ ВАГАЮЧИСЬ ВИКЛИКАЙТЕ ШВИДКУ! Не думайте про витрати, їх у будь-якому випадку оплатить страхівка (якщо не винуватця, то ваша), думайте про своє здоров’я.


– Терміново ЗНАЙДІТЬ ОЧЕВИДЦІВ АВАРІЇ! Прослідкуйте, щоб їхні імена та телефони були вписані у поліцейський рапорт (не вказані у рапорті очевидці до уваги розслідування не приймаються). Для себе (своєї страхівки, адвоката) теж запишіть їхні контактні телефони.


– Заспокойтеся й постарайтеся холоднокровно проаналізувати вину іншої сторони аварії, щоб чітко і зрозуміло дати пояснення поліції. Вийдіть з машини і ЗРОБІТЬ ФОТО ЗБИТКІВ ТА РОЗТАШУВАННЯ ОБОХ (часом, трьох-чотирьох) АВТОМОБІЛІВ (бажано з різних ракурсів), можете зробити й відео. Це допоможе вам для розмови з вашим адвокатом, а пізніше – зі страховою компанією.


НІКОЛИ НЕ ТЕЛЕФОНУЙТЕ З МІСЦЯ АВАРІЇ В СТРАХОВУ КОМПАНІЮ! Ні в свою, ні в компанію протилежної сторони. Її представники й так не приїдуть, щоб допомогти вам, проте ваші плутані, в стані стресу свідчення можуть бути пізніше використані проти вас, щоб зменшити розмір винагороди за моральні збитки.


ОБОВ’ЯЗКОВО ЗБЕРІТЬ УСЮ МОЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ про інших учасників аварії і запишіть їх дані: ім’я-прізвище-дату народження, номер-марку-рік випуску автомобіля, адресу (все це є в його (її) посвідці водія). Перевірте, чи ви зробили якісне фото, на якому видно усі куточки й уся інформація читається. А також обов’язково запишіть його (її) номер телефону.


Страхівка протилежної сторони. Переконайтеся, що ви не тільки записали назву його страхової компанії, але й зробили копію (фото) усієї страхової угоди. Часом трапляється, що за кермом знаходився не власник, а друг, подруга, знайомий, брат… Страхівка виписується не на людину, а на машину, тому ця інформація є дуже важливою для подальшого розслідування. У окремих страхівках чітко вказано, що за кермом може знаходитися тільки власник – тому, у випадку, коли за кермом знаходилася інша людина, страхова компанія може відмовитися від покриття аварії.


– У випадку, коли винуватець аварії утік з місця пригоди, керував автомобілем без страхівки або мав недійсну страхівку, ВИТРАТИ БУДЕ ПОКРИВАТИ ВАША СТРАХІВКА (ваша страхівка вас підстраховує, якщо немає кому заплатити гроші). Тому, я наголошую: ліміти на вашому страховому полісі повинні бути хоча б 5 тисяч на покриття медичних витрат і від 50 до 100 тисяч на покриття автомашини.


– Після аварії ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ АДВОКАТУ! Він допоможе вам точно, стисло і професійно скласти свідчення для страхової компанії, розібратися з медичними рахунками, буде вести перемовини з вашою та протилежної сторони страхівкою для отримання вами максимальної винагороди за моральні збитки та покриття ваших витрат.


Адвокат НІКОЛИ НЕ ВИМАГАТИМЕ ВІД ВАС ОПЛАТУ, якщо, у гіршому випадку, страхівки відмовилися компенсувати вам моральні збитки. Проте він зробить усе можливе, щоб ви отримали максимальну компенсацію за ваш час, стрес та моральні збитки.

Тільки після успішного завершення справи адвокат отримує свою винагороду.

Personal Injury

Адвокат Лора Голуб народилася в українському місті Львів. У віці 18 років переїхала з батьками та сестрою до Чикаго. Успішно закінчила Університет Лойола в Чикаго (Loyola University Chicago) із ступінню бакалавра.

В основному спеціалізується у вирішенні проблем з аваріями, DUI (водіння в нетверезому стані) та кримінальних справах (крадіжки, бійки, напади).


1020 N. Milwaukee Ave., Suite 312

Deerfield, IL 60015

847-808-9500

27 views0 comments
bottom of page