top of page

OUR BLOG - POST

  • Laura Golub

Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння(DUI)


Нас часто запитують, які методи захисту працюють найкраще в справах по керуванню автомобілем унетверезому стані. На жаль, немає такого чарівного способу, який би разом знімав з вас усі обвинувачення. Кращі адвокати у справах про DUI, опираючись на свої знання, досвід і кмітливість, продумають найкращу в вашій ситуації тактику захисту.
Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння(DUI)

Нас часто запитують, які методи захисту працюють найкраще в справах по керуванню автомобілем унетверезому стані. На жаль, немає такого чарівного способу, який би разом знімав з вас усі обвинувачення. Кращі адвокати у справах про DUI, опираючись на свої знання, досвід і кмітливість, продумають найкращу в вашій ситуації тактику захисту.

Часто буває так, що найефективнішу допомогу в справі DUI надає сам клієнт. Щоб допомогти вашому адвокату виграти справу на вашу користь, ви повинні чітко знати ваші права.

Наприклад, вам слід знати, що безпосередньому затриманню водія, підозрюваного в керуванні автомобілем в нетверезому стані, передують три етапи, успішне проходження яких допоможе вам запобігти порушенню кримінальної справи:

  • зупинка автомобіля і затримання водія

  • польові тести на тверезість

  • перевірка алкотестером


ЗУПИНКА ПОЛІЦІЄЮ ВОДІЇВ, ПІДОЗРЮВАНИХ В DUI

Поліцейський має законне право зупиняти водіїв за порушення правил дорожнього руху. Якщо водія попросили зупинитись, по закону він зобов’язаний це зробити та пред’явити поліцейському посвідку водія, реєстраційні папери та страхівку. Також водій повинен вийти з машини, якщо поліцейський попросить його це зробити. Але більше нічого робити ви не зобов’язані.


Ви не повинні відповідати ні на які питання поліцейського, і адвокати у справах DUI наполегливо рекомендують вам скористатись цим правом. Кожне питання, котре задає поліцейський, спеціально націлене на те, щоб зібрати докази вашої вини.


Навіть такі, здавалось би, невинні питання, як “Звідки ви їдете?” і “Куди ви прямуєте?”, задаються з ціллю зрозуміти, вживали ви алкоголь, чи ні. Поліцейський може попросити вас пройти польові тести на тверезість. І ось тут все, зазвичай, йде під укіс… Тому адвокати у справах DUI наполегливо рекомендують вам відмовитись від проходження польових тестів на тверезість.


Якщо ви будете зберігати мовчання і ввічливо відмовитесь відповідати на питання поліцейського, у вашого адвоката у справах по DUI буде набагато більше шансів виграти вашу справу.


РОЛЬ ПОЛЬОВОГО ТЕСТУ НА ТВЕРЕЗІСТЬ В СПРАВАХ DUI

Якщо поліцейський підозрює водія в керуванні автотранспортом в стані алкогольного сп’яніння, він може попросити його пройти польові тести на тверезість. Результати цих тестів можуть дати поліцейському достатні підстави заарештувати водія за управління автомобілем під впливом алкоголю чи наркотиків. Будь-який адвокат у справах DUI порекомендує вам відмовитись від проходження польових тестів на тверезість, навіть якщо ви впевнені, що успішно пройдете їх.


На сьогоднішній день існує три стандартних види польових тестів на тверезість:


Водій не зобов’язаний проходити польові тести на тверезість. Ці тести проходять на добровільній основі. Пам’ятайте! Зібраний матеріал буде використаний в суді проти вас.


Бути заарештованим за водіння в стані алкогольного сп’яніння – це одне, а бути визнаним винним – це вже зовсім інше. Ціль польових тестів на тверезість в тому, щоб у обвинувачення було достатньо доказів вашої вини. Якщо рівень алкоголю або ТДК у вашому організмі не перевищує норму, але ви не впорались з польовими тестами на тверезість (а поліцейський завжди скаже, що ви не впорались), вас все ж можуть залучити до відповідальності – по статті DUI “Affectedby”.


Якщо ви дотримаєтесь поради юриста у справах DUI і відмовитесь від проходження польових тестів на тверезість, у вашого адвоката буде більше шансів виграти вашу справу.


РОЛЬ АЛКОТЕСТЕРА У СПРАВАХ DUI

Після польових тестів на тверезість поліцейський попросить водія пройти перевірку алкотестером. Перевірка алкотестером проводиться за допомогою невеликого портативного приладу. Її проходять на проїжджій частині на момент зупинки транспорту.


Результати перевірки алкотестером можуть дати поліцейському достатні підстави, щоб заарештувати вас за водіння в п’яному виді. Результати перевірки алкотестером не приймаються в суді в якості доказу.


Навіть не дивлячись на те, що результати перевірки алкотестером не приймаються в суді в якості доказу вашої вини, досвідчений адвокат у справах DUI все одно порекомендує вам скористатись правом не проходити цей тест. Без перевірки алкотестером і польових тестів на тверезість у поліцейського може виявитись недостатньо підстав заарештувати вас.


Якщо вас все ж арештували, але результатів тестів немає, у вашого адвоката у справах DUI є більше шансів виграти вашу справу.


LauraGolub, Esq.

33 views0 comments
bottom of page