top of page

OUR BLOG - POST

 • Laura Golub

Важливі дії у випадку дорожньо-транспортної аварії.


Laura Golub attorney at Law

Згiдно з даними Національного управління безпеки дорожнього руху, дорожньо-транспортні аварії є однією з головних причин смерті від нещасливих випадків і важких травм у Сполучених Штатах. У 2018 році було зафіксовано 32 367 загиблих в дорожньо-транспортних пригодах (ДТП) і 2,22 мільйона чоловік було травмовано. До цiєї цифри належать всі типи походження дорожньо-транспортних пригод: від автомобільних і пасажирських транспортних засобів до великих комерційних вантажівок і навіть пішоходів.


Часто ДТП можуть привести до того, що постраждалим доведеться оплачувати рахунки на мільйони доларів протягом всього свого життя. Згідно з даними Центру з контролю захворювань, розрахункові витрати на лікування травм від дорожньо-транспортних аварій в Сполучених Штатах за один рік перевищують 70 мільярдів доларів.


Cерйозніcть травм може мати різний діапазон – від критичних, які загрожують життю, до поширених травм шийного відділу хребта, що можуть бути невиявленими одразу чи навіть наступного дня. Будь-яка людина, яка постраждала у ДТП, може потребувати невідкладної медичної допомоги і, в більшості випадків, може отримати й інші витрати, пов’язані з травмами. Для того, щоб добитися найбільш вигідних рішень/компенсацій від страхової компанії в кожному випадку, адвокат зосереджує свою увагу як на матеріальних, так і нематеріальних витратах.

Серед них:

 • Тривала фізіотерапія

 • Тимчасова непрацездатність

 • Ремонт автомобіля

 • Хірургічні рахунки

 • Лікарняні рахунки

 • Біль і страждання

Залежно від типу аварії і задіяних страхових компаній, один або кілька суб’єктів можуть нести відповідальність за наслідки. Щоб переконатися, що постраждалі отримали справедливу компенсацію, адвокату необхідно досліджувати всі варіанти. Часто страхові компанії, скориставшись незнанням постраждалими своїх законних прав, оплачують тільки мінімум. Пропонуючи домовитися, вони сподіваються, що потерпілий візьме гроші, не звернувшись до юриста за консультацією. Адже кваліфікований юрист, який представляє клієнта, може зажадати виконання більшої кількості умов домовленості або навіть почати судовий розгляд.

У чому полягає перевага представництва потерпілого адвокатом, що спеціалізується на ДТП?

ДТП – це подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або були поранені люди, чи було завдано матеріальних збитків. Наслідки можуть розтягтися на місяці, або навіть роки – як-от медичні рахунки і втрати заробітної плати в зв’язку з ДТП. Постраждалі потребують допомоги досвідченого адвоката, який буде вести переговори від їхнього імені. Багато законів та правил можуть мати відношення до справи, в тому числі федеральні і закони штату. Тож для успішного ведення справи потрібен фахівець, який добре розбирається у них.

Адвокат розслідує обставини аварії та її причини, що вказують на тих, хто, ймовірно, несе відповідальність. Це може значно змінити розмір фінансової компенсації для постраждалого.

Незважаючи на деяку схожість між травмами, отриманими внаслідок ДТП, кожна справа вимагає різної оцінки. Бо різні закони застосовні до кожної окремої моделі. Law Office of Laura Golub має досвід роботи з усіма типами тілесних ушкоджень  за участю різних типів транспортних засобів. Зокрема, в разі дорожньо-транспортної аварії в Іллінойсі, яка спричинила тяжкі травми, ми можемо допомогти постраждалим і сім’ям домогтися кращих з можливих результатів за допомогою домовленостей, арбітражу або суду. 

Хто виплачує компенсації при ДТП?

Відповідно до постанови про транспортні засоби, кожен власник/водій транспортного засобу повинен придбати поліс обов’язкового страхування. Щоб особа, яка отримала травму пiд час ДТП, моглa претендувати на компенсацію від страхової компанії. Якщо людина постраждала в ДТП як водій чи пасажир, вона може позвати до суду страхову компанію, в якій був застрахований автомобіль, що був задіяний в нещасливому випадку. 


Поради постраждалим в автомобільнiй аварії:

 1. Зв’яжіться з поліцією і отримайте підтвердження дорожньо-транспортної пригоди. Важливо задокументувати випадок ДТП і отримати максимально повну (наскільки це можливо) інформацію про всі задіяні транспортні засоби.

 2. Перш ніж інформувати свою страхову компанію, обов’язково зв’яжіться з адвокатом і складіть детальний план дій з отримання грошової компенсації за матеріальну та моральну шкоду.

 3. Зверніться за медичною допомогою і зберіть всі медичні документи, які можуть мати відношення до травм, отриманих внаслідок аварії. Важливо переконатися, що всі ваші скарги задокументовані лікарем.

 4. Збережіть всі квитанції, які стосуються витрат, пов’язаних з автомобільною аварією (включно з медичними витратими, рахунками за буксирування, квитанцію за рент автомашини, тощо).

Якщо вам потрібна консультація або порада, як діяти в подібних випадках, зверніться до адвоката Лори Голуб за телефоном: (847) 808-9500. Адвокатська компанія Лори Голуб  пропонує безкоштовні консультації без жодних Ваших зобов’язань. Ви зможете обговорити найкращу стратегію для кожного конкретного нещасливого випадку й ситуації

65 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page